Blogi

Uus toode: Omnia matkaahi

Uus toode: Omnia matkaahi

Vahel tahaks tuppa sooja saia lõhna või ahjupraadi... Meil on pakkuda tore lahendus kõikidele matkasellidele! Omnia ahjuga saad Sa küpsetada oma lemmik-kooke, saiakesi või soolaseid sööke sama hästi, kui koduses ahjus. Ja seda kõike võid Sa teha gaasi- või elektripliidil, lõkkel või matkapliidil. Oleme juba ka ise katsetanud ja kõik toimib nii, nagu lubatud!


Omnia matkaahi koosneb kolmest osast -- kausi-kujuline roostevabast terasest aluspõhi, Omnia Pan alumiinimist küpsetuspann ning kaas. Aluspõhja ja küpsetuspanni keskel on auk, mis võimaldab kuumusel liikuda kaane alla ja nii saab toit ühtlaselt kuumust nii alt- kui ka pealtpoolt. Kõik need kolm Omnia ahju osa tuleb alati kasutada üheskoos.

Omnia ahju on võimalik kasutada erinevatel kuuma-allikatel, välja arvatud induktsioon-pliit. Kuna ta on kerge ja võtab vähe ruumi, on ta ideaalne ahju asendaja kõikidele matkasuvila omanikele või ka merel seiklejatele. Gaasipliit on ideaalne Omnia ahju kasutamiseks ja see on enamasti matkaautos, haagissuvilas või jahil olemas.

Kui Sa oled oma matkaautoga metsa jõudnud ja Sul on soov mõnes RMK lõkkekohas hommikul sooja värsket saia süüa, siis varu endale sügavkülmikusse mõni croissant või muu pirukas ja küpseta see endale sobival ajal Omnia abil kuldpruuniks. Tuba saab täidetud mõnusa saialõhnaga ja kõik reisikaaslased on õnnelikud. Vaata toredat videot meie oma Bussielu surfaritelt, Roosilt ja Madiselt:

Kuna Omnia ahi on väga kerge ja kompaktne, on seda tore kaasa võtta ka matkale, kus saad värskelt püütud kalast või sügisesest seene-saagist kohe metsas maitsva eine valmistada või üles soojendada kodus valmistehtud söögi. See ahi on ideaalne neile, armastavad matkata ja samas tahaks looduses nautida oma valmistatud maitsvaid sööke.

Omnia ahjude ajalugu ulatub eelmise sajandi esimese poole Rootsi. Täpset aega, millal esimene seda tüüpi ahi loodi, ei ole teada. Aga teada on, et see ahi oli olemas 1940-ndatel aastatel ja ilmselt juba ka enne seda. Ahju suur populaarsus Rootsis ja ka muudes riikides on tõenduseks, et tegemist on hea tootega, millesse tasub investeerida.

Matkasuvilad.ee e-poest leiad Sa nii Omnia matkaahju kui ka erinevat lisavarustust ja retseptiraamatud. Kui Sa soovid ahju enne ostmist oma käega katsuda ja silmaga vaadata, siis meie kaupluses on see toode täitsa olemas. Erandkorras on Sul võimalik meie kauplusest osta Omnia ahju viie-osaline komplekt: ahi koos küpsetusresti, ühe silikoonvormi, pajalappide ja rihmadega kandekotiga hinnaga alla 100 €. Kasuta võimalust, kuna sellist toodet e-poest ei leia.

Vaata erinevaid Omnia ahju tutvustavaid videosid Omnia Sweden YouTube'i kanalilt.