Siia lisame viiteid meid inspireerinud blogidele, sh videoblogidele.  Võib-olla vahel ka mõne toreda pildi matkamisest ja matkaautoga puhkamisest. Lisaks mõned huvitavad sihtkohad.
Vahvaid mõtteid oma matkasuvilaga reisimiseks oleme saanud meie põhjanaabritelt. Üks tore Soome noorpaar räägib oma elust campervanis: Vantastic
Neil on oma koduleht ka, kuhu nad on koondanud suurel hulgal oma peatuskohti:  http://www.vantasticvan.net/maps 

Üks armas noor nelja-liikmeline pere on otsustanud oma puhkusereisid põnevamaks muuta Respo haagisesse ehitatud ratastel koduga. Loe nende toredatest seiklustest Arvi nimelises minihaagises nende blogist:  Arvi there yet? – Arvi seiklused perekond Treimanniga.

Alates 02.10.2021. on Sul võimalik vaadata Telia telekanalis Inspira omatoodanguna valminud saatesarja, kus peategelased Karmen ja Kristjan otsustavad loobuda majas elamise mugavustest ning pakivad kogu oma elu ja koer Lenny kaubikusse, et üheskoos mööda maailma rännata. Saatesarjas näed, kuidas nad selleks elumuutuseks valmistuvad, tühjast kaubikust kodu loovad ning milliseid rõõme ja raskusi vanlife’i elustiil kaasa toob.
Matkasuvilate meeskond jagas nendega oma mõtteid ja kogemusi, mida vahvad Kaubikurändurid oma kodu ehitamisel ka arvesse võtsid. Loodame, et elu kaubikus vastab nende unistustele ja ootustele.
Sarja teaserit saad vaadata siit: https://player.vimeo.com/video/611511078

Puhka Eestis - ametlik turismiinfo leht:

Suvel toimub Eestis nii mõndagi. Peamised kohad, kust osta pileteid erinevatele kultuurisündmustele on Piletilevi ja Piletimaailm. Aga kohalike külaürituste kohta tasub infot otsida ka valdade või maakondade kodulehtedelt -- vahel võib sealt leida pärleid! :)