Adria - miks valida Sun Living

Sun Living matkaautosid on Adria Mobil valmistanud üle viieteistkümne aasta oma tipptasemel tehases Sloveenias, Novo Mestos. Selle brändi all pakub Adria lihtsaid ja samas täiuslikke matkaautosid, kus on olemas kõik eluks vajalik, kuid ei ole ülearust luksust. Uuel hooajal on Sun Living matkaautosid arendatud veelgi mugavamaks, stiilsemaks ja praktilisemaks. Adria tehas kasutab tööstuse kõige arenenumaid tootmisrajatisi ning tegutseb vastavalt ISO9001, 14001 ja EFQM 5 Star sertifikaatide ärilise tipptaseme, kvaliteedi ja keskkonnastandardite nõuetele.

Sun Livingu S-seeria matkaautodest oleme sellel aastal oma tootevalikusse valinud mudeli S 75SL, mis on mugava põhjaplaneeringuga meie kõige populaarsem mudel. Tagumised pikivoodid loovad avara magamisala, kuhu mahub soovi korral vabalt magama terve väikelastega pere. Lisaks on sellel mudelil allalastav voodi istumisala kohal ning võimalus teha lisa-magamiskohad istumisalale. Sun Living S 75SL võimaldab viie-liikmelisel seltskonnal mugavalt reisida ja seiklusi otsida.

Uus Sun Living – loodud Sinule.

Sun Living matkasuvilad ja campervanid on loodud just Sulle. See on täiesti uus seeria matkasuvilaid ja campervane, mis teevad ringreisid ja lühikesed nädalavahetuse-tripid mugavamaks ja omamise lihtsamaks. Sun Living on uus innovatiivne mõtteviis uuele kasutajate põlvkonnale, kus ruum on muundunud ja mugavus ja praktilisus on tagatud.

Uus Sun Living – loodud Adria-Mobil poolt.

Sun Living matkasuvilad ja campervanid on loodud ja toodetud ühe Euroopa juhtiva matkasuvilate tootja Adria-Mobil poolt. Juba üle viiekümne aasta jagu kogemusi on panustatud igasse Sun Living sõidukisse. Üle 580,000 Adria-Mobil poolt valmistatud sõiduki on tõestuseks selle kogemuse jõust.

Uus Sun Living – investeeringut väärt

Sun Living matkasuvilad ja campervanid on kõik väga hästi määratletud, täidetud uute ja eksklusiivsete omadustega ning on täielikult väärt tehtud investeeringut.

Avasta uusi avarusi

Sun Living matkasuvilad ja campervanid pakuvad oma innovatiivse mõtteviisiga parimat lahendust ruumikasutusele. Paindlikud eluruumid ja panipaigad võimaldavad mugavalt reisida. Avasta uusi avarusi Sun Living'uga.

Avasta uusi paiku

Lõppude lõpuks ei loe see, millega Sa sõidad, vaid kuhu Sa sõidad! Uus Sun Living on nii palju enamat kui lihtsalt uutmoodi reisimine -- see on uutmoodi maailma vaatamine. Avasta uusi paiku ja jaga neid oma sõprade ja perega.