Karavanitarvikud ja lisavarustus meie kauplusest! 

Sarnaselt kodu või suvilaga vajab ka üks korralik matkasuvila mugavaks toimetamiseks veidi abivahendeid. Pakume Sulle laia valikut matkaautode ja haagissuvilate lisavarustust Euroopa suurimatest kataloogidest Tallinnas aadressil Härgmäe 24, Haabersti, Tallinnas asuvas kaupluses. 

Oma karavanitarvikute soovist kirjutage meile tellimused@matkasuvilad.ee

Valikuga saate tutvuda meie e-poes www.karavanitarvikud.ee 

Meilt saad endale matkasuvilasse sobivad libisemiskindlad sööginõud, kompaktsed potid-pannid ja muud igapäevaseks matkasuvilas toimetamiseks vajaminevad ja mis oluline - vähe ruumi võtvad - majapidamistarbed. Samuti leiad meie kauplusest matkasuvila jaoks vajaliku kodukeemia ja eriti olulise artiklina tuleb mainida ka spetsiaalset WC-paberit. Tavapoest ostetud WC-paber tekitab matkasuvilate WC-s tankis ebameeldiva ummistuse.

Matkasuvilaga puhates on võimalik oma eluruume laiendada loodusesse. Selleks otstarbeks pakume matkaauto või haagissuvila külge kinnitatavaid telke ja markiise. Samuti õuemööblit, valguse- ja soojasüsteeme, mööblit alates toolidest-laudadest ja lõpetades erineva suurusega kappidega.

Selleks, et saaksid rohkem aega veeta vabas looduses ja ei peaks alati otsima kohta mõnelt karavaniplatsilt on hea omada iseseisvat elektrisüsteemi, et saaksid endale ka metsas masinast värske tassi kohvi lasta hommikul ja seda linnulaulu saatel nautida. Selleks otstarbeks on meil olemas matkasuvilatele sobivad päikesepaneelid ja inverterid.

Pakume teile kõike, mida üks korralik matkaauto vajab! Ning juhul, kui on vaja meistri abi lisavarustuse paigaldamisel võta ühendust meie töökojaga.

Tule tutvu kaubavalikuga meie matkaauto ja haagissuvila
tarvikuid müüvas kaupluses aadressil Härgmäe 24, Tallinn
Vaata lähemalt meie kodulehe Reimo rubriigist, mida kõike võime Sulle soovi korral Reimo.com matkatarvete poest tarnida!