Blogi

Paldiski maantee on liiklusele suletud laupäeval, 6. augustil

Paldiski maantee on liiklusele suletud laupäeval, 6. augustil

Sellel nädalavahetusel, 6. -7. augustil, toimub Tallinnas Baltimaade suurim triatlonifestival - Ironman Tallinn. Sellega seoses on Tallinnas ja selle lähiümbruses nädala lõpus paljudes kohtades liiklus häiritud. Kõik, kes plaanivad laupäeval, 6. augustil, külastada matkasuvilate kauplust, peavad meile lähenema Nõmme poolt mööda Tähetorni teed ja Veerme tänavat.


Kuigi toimuva võistluse tõttu on Paldiski maantee kaudu meie kaupluse külastamine häiritud, oleme ka 6. augustil avatud tavapärastel aegadel kell 10-15. Võistlusega seotud teede sulgemise info on leitav siit: https://pealinn.ee/2022/08/01/ironmani-triatlon-tingib-liikluse-ja-uhistranspordi-umberkorraldusi/ 

Palume kõikidel Tallinna kesklinnast Keila suunal liikujatel olla sellel nädalal tavalisest tähelepanelikum jalgsi ja rattaga liiklejate suhtes. Seoses võistlusega on Tallinna ja selle lähiümbruse teedel rattaga liikumas ja võistlusrajaga tutvumas palju välismaalasi ja ka meie kohalikke sportlasi. Oleme nende suhtes sõbralikud ja tähelepanelikud ning teeme möödasõidud ohutult.

Kõiki spordisõpru, kes rajal ei ole, ootame raja äärde kaasa elama ja sellest lahedast üritusest osa saama. Ilmataat lubab meile selleks nädalavahetuseks üsna head ilma ja üritus on igati uudistamist väärt! Kui Sa selle jutu peale tahad täpsemat infot võistluse kohta, siis tutvu lähemalt Ironman Tallinna lehel võistluse ajakavaga ja võistlurajaga.