Blogi

Matkasuvilate kevadmess 8.-9 märts 2024

Ootame kõiki huvilisi koos oma peredega tutvuma meie matkasuvilate ja karavanitarvikute valikuga Tallinnasse, Härgmäe 24, meie keskusesse. Kohapeal on lai valik matkaautosid ja haagissuvilaid Euroopa parimatelt brändidelt ning uut karavanikaupa. Lisaks räägime ka põnevaid lugusid matkasuvilaga reisimisest ning jagame oma teadmisi ka veidi tehnilisema poole pealt.

Külastajatel on võimalik tutvuda meie matkaautode ja haagissuvilate ning karavanitarvikute väljapanekuga. Kohal on üle 35 ühiku erinevaid matkasuvilaid, mille hulgast leiab endale sobiva mudeli nii üksik hunt, kui ka suure perega rändaja. Vali välja endale meelepärane matkasuvila ja sõida sellega puhkama kasvõi järgmisel nädalal!

Meie kaupluses on kohapeal suur valik messipakkumisi, mis kehtivad 18.märtsini! Ikka leidub midagi uut ja põnevat, mida oma ratastel kodusse soetada, et kogu pere ennast puhkusereisil hästi ja mugavalt tunneks.

Mess toimub 8. märtsil kell 10-18 ja 9. märtsil kell 10-17. Mõlemal päeval räägime põnevaid lugusid matkasuvilaga seiklemisest ja pakume grillil särisevaid vorste koos ühe väga erilise kastmega (millest Meelis juba ise täpsemalt rääkida võib).

Kavas on lühiseminarid: "Uus ja huvitav lisavarustus" ja "Kuidas valida matkasuvilat". Lisaks räägime elust auto- ja haagissuvilas.

Meie juures saad tutvuda matkaautodega kõikidelt meie brändidelt: Hymer, Hobby, Sun Living, Adria, Carthago ja Fendt-Caravan.
Võimalusel anna meile oma osalemisest teada Facebookis kevadmessi ürituse lehel.

Majamessil näeme!