Blogi

Matkasuvilad on jaanipäeval lõkke ääres

Peagi on käes jaanipäev -- suvine pööripäev ja eestlaste suurim pidupäev. Matkasuvilad on sellel talvel ja hooaja alguses kõvasti pingutanud ja tänutäheks kõikidele meie tublidele töötajatele paneme me jaanipäevaks poe kinni, et ka nemad saaksid oma perede ja sõpradega koos veidi lõõgastuda ja puhata.


Jaanipäev on parim aeg, mil oma matkasuvilaga mööda Eestimaad üks pikem väljasõit teha. Kuigi suve algus on olnud veidi tavapärasest jahedam, on päikest piisavalt ja loodus kutsub matkama või rattasõidule. 

Üks korralik eestlane sõidab jaanipäeval ikka Talllinnast välja, kas siis maakoju või lihtsalt loodusesse lõket tegema. Matkaautosid või haagissuvilaid on sellel ajal Eestimaa teedel näha tihedalt. On ju eriti tore, kui peale sõnajalaõie otsimist ja ööhämaruses jaaniussikeste imetlemist saad mõnusasti oma linade vahele voodisse pugeda ilma, et peaks sõpradele tüli tegema või telgis külmetama.

Selleks, et Sinu jaanipäev oleks perfektne, vaata veel sellel nädalal üle, kas Sinu matkaauto on sõiduks valmis või oleks vaja varusid täiendada. Võib-olla on Sul vaja täiendada WC-paberi või -keemia varusid. Või oled hoopiski pikalt edasi lükanud gaasigrilli, matkanõude, laua või matkatoolide ostmist. Kui plaanid pikemalt metsas olla ja on oht, et vesi võib otsa saada, siis leiad meie poest endale mõnusa akuga väliduši komplekti -- võtad pangega järvest või jõest karastava värske vee ja saad iga kell endale metsa puude vahele duširuumi püsti panna.

Matkasuvilate kauplus on jaanipäeva nädalal avatud esmaspäeval ja teisipäeval 9-18 ja kolmapäeval 9-15. Neljapäevast kuni pühapäevani oleme suletud. Peale jaanipäeva avame kaupluse taas esmaspäeval, 27. juunil. Head jaani!