Blogi

Matkasuvilad on 2022 hooajaks valmis!

Matkasuvilad on 2022 hooajaks valmis!

Käes on imeline kevad oma õiteilus ja värskes roheluses. Juba oleme saanud nautida ka esimesi tõeliselt sooje päevi ning kaugel see suvigi on. Hing ihkab majaseinte vahelt välja saamist -- kes metsa poole, kes randa või saarele.

See kõik tähendab seda, et omanikud hakkavad jälle huvi tundma oma talvepuhkusel olnud matkaautode ja haagissuvilate vastu ning teedel on jälle rohkem ratastel kodusid liikumas näha. Rõõm on teel kohata teist omasugust ja sõbralikult lehvitada vastusõitvale matkasuvila omanikule. 

2022. hooaeg on alanud ja seda on näha ka Matkasuvilate uues esindussalongis Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn.


Matkasuvilad.ee on 2022. aasta hooajaks teinud pika arenguhüppe. Kui me juba varasemalt olime Eesti suurim matkaautode ja karavanitarvikute kauplus, siis selle talvega vahetasime oma ruumid välja neli korda avarama esindussalongi vastu. Ilma ühegi kahtluseta oleme me täna parim matkasuvilate ja karavanitarvikute keskus nii Eestis, kui ka Baltikumi regioonis. Sarnaste mõõtmetega keskusi on vähe ka Skandinaavias ja me võime enda üle tõeliselt uhked olla.

Meie uues esinduses on mahukas karavanitarvikute ja lisavarustuse kauplus, avar sisesalong kõikide meie erinevate matkasuvilatega mugavaks tutvumiseks ning kaasaegne töökoda, kus on võimalik teostada erinevaid lisavarustuse paigaldus- ja remonttöid. Meie kauplus on hooajal avatud tööpäevadel 9-18 ja laupäeval 10-15.

Tänu pikaajalisele ajaloole ja headele suhetele meie tarnijatega oleme me 2022. hooajaks saanud tellida väga hea valiku matkaautosid ja haagissuvilaid, millest oluline osa on juba praegu meie salongis kohapeal olemas ja mida huvilistel on võimalik vaatama tulla. Meie keskuses on pidavalt võimalik tutvuda erinevat tüüpi matkasuvilatega ja garanterime, et leiad eest ca 20-30 ühikut mida saad oma käega katsuda ja silmaga vaadata.

Meie kodulehe autoportaalist leiad kõik tellitud ja ka laos kohapeal olemasolevad matkaautod (vali filtrist LAOAUTOD): https://matkasuvilad.ee/matkasuvilad. Kui leiad sealt midagi endale meelepärast, tasub kiiresti broneering ära teha, kuna huvi matkaautode vastu on viimase paari aastaga väga palju kasvanud ja uudistajaid-ostjaid on palju.

Meie karavanitarvikute kauplusest leiad nii vanu tuttavaid tooteid kui ka uut ja huvitavat. Päriselt ka on meil kohapeal olemas täitsa huvitavaid asju ise-ehitajatele, kes mõtlevad, kust saada sobivat gaasivoolikut või veekanistrit, päikesepaneeli, akut või inverterit. Olemas on ka näiteks katuseluugid või -ventilaatorid. Või kui soovid soetada uut õuemööblit, gaasigrilli või nõusid oma matkaautosse, siis ka need leiad meie kauplusest.

Kui Sa endale vajalikku toodet kauplusest kohapealt ei leia, siis on alati võimalik tellida kas Reimo toodete hulgast (vaata lähemalt: Matkasuvilate e-pood), või küsida meie abivalmis ostuinimestelt (tellimused@matkasuvilad.ee). Meie ostuinimesed on imeosavad ja suudavad ka praegustes keerulistes tingimustes vajalikud kaubad kohale tuua.

Kolimisega seoses on meie ettevõtte jaoks üheks oluliseks muudatuseks olnud meie oma töötajate töötingimuste oluline paranemine. Nüüd on meil piisavalt ruumi töökojas, et korraga sees hoida 4-5 matkaautot ning meil on olemas eraldiseisev ladu, kus on võimalik luua süsteem kaupade loogiliseks ladustamiseks. Samuti on uues kontoris õhku ja ruumi. See kõik võimaldab tööd paremini organiseerida, tõstab töötajate motivatsiooni ja meeleolu.

Tänu uutele ruumidele on meil võimalik juurde võtta ka uusi töötajaid, mida oleme teinud juba alates sügisest. Tegelikult on nii matkasuvilate müük kui ka meie meeskond viimase viie aasta jooksul mitmekordistunud, mis näitab seda, et huvi meie valdkonna vastu on suur. Meie meeskonnaga saad tutvust teha meie kodulehel: https://matkasuvilad.ee/meist

Anname endast parima, et pidevalt parandada meie töö kvaliteeti ja tõsta meie klientide rahulolu.