Blogi

Matkasuvilad.ee uus kauplus on avatud!

Matkasuvilad.ee uus kauplus on avatud!

Matkasuvilad.ee kolis 2022. aasta alguses uuele aadressile Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn. Tänaseks oleme hooajaks ettevalmistused lõpetanud ja uue poe sisustamisega ühele poole saanud. Alates aprillist töötame taas täisvõimsusel ja oleme valmis uues Baltimaade suurimas matkaautode keskuses külastajaid vastu võtma. Ootame Sind külla!

Baltimaade suurimas matkaautode keskuses ootab Sind lisaks meie karavanitarvikute kauplusele esinduslik matkaautode ja haagissuvilate salong, kus on võimalik mugavalt tutvuda kõikide meie poolt 2022. aastal pakutavate uute mudelitega. Eelnevalt on Sul võimalik uute mudelite kohta infot saada meie kodulehelt ja blogipostitustest.

Lisaks uuele avarale kaupluse ja müügisalongi pinnale on meil nüüd oluliselt rohkem ruumi ka lao ja töökoja poolel. Seoses sellega soovime tõsta ka meie teeninduse ja hooldustööde kvaliteeti ning pakkuda laiemat kaubavalikut meie kaupluses.

Meie uus esindus asub Tähetorni tehnopargis, Tallinnast Keila suunalisel väljasõidul enne Harku küla vasakul pool Keila maanteed. Tallinna poolt tulles tuleb vasakule keerata enne Harku ilmajaama asuva valgusfoori juurest. Hetkel veel Google Maps ei oska teid õigesti juhatada, kuid Waze'i abil jõuate kenasti kohale. Meie uued asukoha koordinaadid on N59,3988830, E24,6080165.Kuna viimastel aastatel on huvi matkasuvilate ja selle elustiili vastu oluliselt suurenenud ja meie meeskond on viimaste aastatega oluliselt kasvanud, jäi meie Õismäe kauplus meile kitsaks. Juba viimased paar aastat oli tunda, et vajame muudatust. Uus matkasuvilate keskus on meie Järveotsa tee kauplusega võrreldes neli korda suurem, pindalaga 1500 m2. Tänu uutele ruumidele on meil võimalik areneda paremaks partneriks kõikidele oma klientidele.

Sinu elu parim seiklus algab Matkasuvilad.ee'st!